Прилагођена претрага

Najveca ponuda automobila


Drašković: Blokada Skupštine i ŠP izazov za vladu

03.09.2008 | Autor Beta - Vesti dana | Tema: Svet | · Citano: 51 · Danas: 2

BEOGRAD, 2. septembra 2008. (Beta) - Predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković ocenio je u utorak da je najveći izazov za vladajuću koaliciju i opstanak Vlade, blokada evropskog puta Srbije.

Drašković je agenciji Beta rekao da opozicija ima pravo da opstruiše rad Skupštine Srbije, ali da je moguće da parlament nastavi rad i da ratifikuje Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju Evropskoj uniji (EU).

"Moguća je deblokada rada Skupštine Srbije i na neki način parlament se mora odblokirati. Blokira je onaj kome je u programskom interesu da Srbija ne potpiše sporazum sa EU", rekao je Drašković.


Izvor: Beta - Vesti dana

Share/Save/Bookmark

Tags:

Slične teme na Bilbord online:


Ostavite komentar

Bilbord Online i Bilbord mali oglasi

Bilbord online prikupljava najnovije vesti raznih medija i izvora. Bilbord mali oglasi nudi mogućnost da besplatno postavite Vaše oglase. Bilbord hostuje kod YuWeb Hosting Srbija, dizajn i administracija vrši Webagencija Top-Promote u Bečeju.