Прилагођена претрага

Najveca ponuda automobila


Agenciji stigle dve ponude za JRB

06.11.2008 | Autor admin | Tema: Ekonomija | · Citano: 50 · Danas: 2

Na tenderu za prodaju 70 odsto kapitala jugoslovenskog rečnog brodarstva stigle su dve ponude, saopštila je Agencija za privatizaciju.

To je drugi tender za prodaju JRB-a, koji je raspisan krajem juna ove godine. Prvi tender je poništen u martu, jer je prvoplasirani konzorcijum firmi Tamoza i Daksin odustao od kupovine, a zatim i drugoplasirani konzorcijum "Palmali šiping" i "Palmali holding". Agencija je nakon toga procenila da ne treba pregovarati sa "Ist pointom", trećeplasiranim na tenderu.


Izvor: B92 Biz vesti

Share/Save/Bookmark

Tags: ,

Slične teme na Bilbord online:


Ostavite komentar

Bilbord Online i Bilbord mali oglasi

Bilbord online prikupljava najnovije vesti raznih medija i izvora. Bilbord mali oglasi nudi mogućnost da besplatno postavite Vaše oglase. Bilbord hostuje kod YuWeb Hosting Srbija, dizajn i administracija vrši Webagencija Top-Promote u Bečeju.